7a
4a
10a
9a
8a
11a
2a
1a
3a
6a
5a
7a 4a 10a 9a 8a 11a 2a 1a 3a 6a 5a

Muğla Beyazı 1. Kalite (Blanco Ibiza)

Muğla Beyazı mermeri, gri damarları ve beyaz zemin rengi ile karakterize edilir. Yüzeyindeki doğal çizgiler ve damarlar, her blokta farklı bir görünüm ve karakteristik oluşturur. Bu özellikleri sayesinde, Muğla Beyazı mermeri, iç ve dış mekanlarda kullanılan farklı tasarım stilleri için uygun bir seçenektir. Muğla Beyazı mermeri, mutfak tezgahları, lavabolar, merdiven basamakları, döşeme, duvar kaplamaları, masa üstleri, havuz kenarları ve diğer pek çok yapı ve dekorasyon projesinde kullanılabilir. Ayrıca, tarihi binaların restorasyonunda da sıklıkla kullanılmaktadır. Yörükoğlu Kardeşler Mermer, yıllardır Muğla Beyazı mermeri işleyerek yurt içinde ve yurt dışında birçok projede kullanılmaktadır. Fabrika, yüksek kaliteli, dayanıklı ve estetik açıdan güzel Muğla Beyazı mermeri üretmektedir.

Muğla Beyaz Mermer

Beyaz Mermer, koleksiyonu içerisinde yer alan Muğla Beyaz Mermer popüler mermer çeşitlerindendir. Birçok mimarın ve tasarımcının tercihi bu koleksiyon olmuştur. Daha sık ve ince olan damarlarından dolayı doğal ve güçlü bir şekilde bir çok alanda estetiğini yansıtır. Günümüzde mermer masa, banyo zemini ya da duvarlarında otellerde ve yatlarda vb. projelerde tavsiye edilen bir taştır. Muğla beyaz mermer; masa, vip mekanlar, televizyon ünitesi, şömine gibi belirli bir mekanı ön plana çıkarmak istediğinizde sizlere çok yardımcı olacaktır. Aynı zamanda diğer bir ürünümüz olan muğla beyazı ikinci kalite sizler için çok iyi bir alternatif olabilir.

Muğla Beyaz Mermer Metrekare Fiyatı

Modern teknolojileri kullandığımız fabrikamızda siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenli ve kolay erişilebilir hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyetine ve kalite odaklı çalışmalara verdiğimiz önem ile uzun vadeli iş birliği ve güvene dayalı ilişkiler kurmayı hedefleyen firmamız sektörde sağlam temeller üzerine kurularak büyük başarılara imza atıyor. Bu bağlamda hedefimiz başarılı projelerde yer almak ve bu sağlam malzemeyi en verimli haliyle kullanabilmektir. Bir diğer hassasiyetimiz ise kaliteye en uygun fiyatı belirleyerek hakkaniyetli ve güvenli bir ticari ilişki kurmaktır. Bu nedenle Muğla beyaz mermeri fiyatları belirlerken kaliteli işçilik ve müşteri memnuniyeti faktörlerini önemseriz. Kaliteli üretim ve zamanında teslimat ile firma vizyonumuz için ekstra özen gösteririz. Her bütçeye uygun fiyatlar konuşabilmek adına mermer kalitesi göz önünde bulundurularak firmamız tarafından sizler için belirlediğimiz fiyatlarımız ölçü ve ebatlara göre değişkenlik gösterir. 1. kalite mermer 25$-30$ arasında, 2. kalite mermer 20$-25$ arasında ve mermer plaka ise 35$-40$ arasında fiyatlandırılır. Bu fiyatların kalite, boyut, ebat ve ölçülere göre değişiklik göstereceğiniz bir kez daha hatırlatırız.

Muğla Beyazı Plaka

Kavaklıdere’deki ocaklardan muğla beyazı mermerini işliyor, muğla beyazı plaka taleplerinizi karşılıyoruz. Muğla beyazı plaka, blok ve ebatlı ürünlerimizin %50’sini iç piyasa, %50’sini dış piyasaya ihraç ediyoruz. Dış piyasada Bianco İbiza olarak anılan muğla beyazı, Kullanılacağı mekandan, uygulanış şekline kadar birçok detayı göz önünde bulundurmanız gerekir. Dolayısıyla beyaz mermerde kalite ve güven ilk unsurdur. Kendi standartlarından daha düşük mermerler kırılabilir veya aşınabilir.  Karakteristik damarlar ve renk geçişleri, taş mermere dönüşürken hareket eden ve yeniden kristalleşen kireçtaşındaki safsızlıklardan kaynaklanır. Ticari uygulamalarda “mermer” terimi, gerçek kalsit ve dolomit mermerlerinin yanı sıra traverten, serpantin ve sert kireçtaşı da dahil olmak üzere çeşitli jeolojik formülasyonlara atıfta bulunabilir. 

Muğla Beyazı Blok

Fabrikamızda muğla beyazı blok üretimi yapıyoruz. Muğla beyazı blok fiyatları için bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Ürünlerimizi Örentaht bölgesindeki fabrikamızda işleyerek müşterilerimize sunuyoruz.  Mermer sektöründeki sorunlara hakim ve tecrübemizle tüm problemlere çözüm üretebilecek kapasiteye sahip bir işletme olduğumuzu hatırlatmak ister, tüm ticari sürecimiz boyunca şeffaf olacağımızı bilmenizi isteriz. 

Muğla Beyazı Çeşitleri

Muğla beyazı çeşitleri genellikle kalite olarak ayrılırlar.

  • Muğla Beyazı 1. Kalite
  • Muğla Beyazı 2. Kalite
  • Muğla Beyazı 1 ve 2. kalite karışık

 

mugla beyazı
Muğla Beyazı

ÜRÜN GALERİSİ