Мы работаем с 19-летним опытом

Качественное производство, опытная команда, быстрая доставка!

МАРБЛ
mugla-beyazi 01

Мугла Белая 1-е качество

Нажмите для получения подробной информации о продукте.

Обзор продукции
bianco ibiza 02

Мугла Белая 2-го качества

Нажмите для получения подробной информации о продукте.

Обзор продукции
mugla beyaz mermer 03

Белый номерной знак Мугла

Нажмите для получения подробной информации о продукте.

Обзор продукции

YÖRÜKOĞLU

hakkımızda

О нас

Компания Yörükoğlu Kardeşler Marble работает с многолетним опытом. Из карьеров в Каваклыдере мы производим мрамор в его наиболее естественной форме на нашем заводе, расположенном в регионе Эрентахт. Наша фабрика имеет 2000 м² закрытой и 15000 м² открытой площади. Наша компания, ориентированная на удовлетворение потребностей клиентов, качество и бережное отношение к природе, предлагает своим клиентам белый мрамор Мугла в нашем регионе самого высокого качества.

Наша фабрика

Наш завод, расположенный в регионе Айдын Орентахт, имеет 2000 м² закрытой и 15000 м² открытой площади. На нашем заводе мы производим продукцию с помощью 2 ST и 1 катрака. Мы обрабатываем белый блочный мрамор Мугла, который мы покупаем в регионе Каваклыдере, на нашем заводе и определяем его размер в соответствии с запросами наших клиентов.

КЛИЕНТ

Отзывы покупателей

МАРБЛ

Что мы уже успели сделать?

0
Клиент
0
Производство мрамора
0
Товарищ по команде
0
Годы опыта
ВИДЕО

Рекламный фильм

Video
МАРБЛ

Мугла Белая

mugla mermer

Из глубин мраморной истории до наших дней

От египетских храмов до греческих акрополей, от римских амфитеатров до средневековых замков, от готических соборов до произведений эпохи Возрождения, от дворцов, бань, мечетей и фонтанов сельджукского и османского периодов до вокзалов, аэропортов, административных зданий, торговых центров и резиденций современной эпохи.

Мугла Белая

Он имеет белый цвет, без прожилок и однородную структуру. Белый мрамор Мугла часто используется в отделке интерьеров, чтобы создать богатый вид и ощущение роскоши. Однако он также является идеальным выбором для наружных фасадов и облицовки.

Качественное производство
Чистое исполнение
100% удовлетворенность клиентов.

Muğla Beyazı

Muğla Beyazı Adını ilimizden alan Muğla beyazı mermer global piyasada ise White Ibiza ya da Blanco Ibiza olarak bilinir. Son yıllarda hem yurt içinde hem de yurt dışında birçok projede kullanımı yaygınlaşarak Türkiye’ nin doğal taşlar arasında en fazla ihraç ettiği ürünler arasındadır. Muğla beyazı mermeri, mesozoyik yaşlı zımpara içerikli Milas-Yatağan-Kavaklıdere hattı boyunca uzanan çok sayıdaki mermer ocaklarından üretilen mermerdir. Muğla beyaz mermeri yüksek sertliğe ve dayanıma sahiptir. Muğla beyazı mermerinin porozitesi düşüktür, porozitesi düşük mermer daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür Muğla beyaz mermeri homojen bir yapıya sahiptir ve diğer mermerlere göre kristal büyüklüğü daha küçüktür. Bu nedenle, işleme sürecini kolaylaştırması ve son ürünün daha dayanıklı olmasını sağlaması nedeniyle cila işlemini kolayca kabul eder. Bu mermerin üretimi zor ve özen isteyen bir yöntemdir. İlk olarak, çıkarılacağı ocakta kesim yapılacak bölge belirlenir ve sondaj delikleri açılır. Bu deliklere elmas uçlu teller yardımıyla kütle bağımsız hale getirilir. İkinci adımda, dağdan alınan kütleler, düzgünlük ve renk durumlarına göre makinalarda telli kesim yöntemi ile ebatlandı. Son olarak, kamyonlarla nakledilen bloklar Muğla mermer fabrikaları sahasına taşınır ve vinç yardımıyla sahaya indirilir. Muğla beyaz mermeri genellikle iç ve dış cephede, yer döşemesi, küpeşte ve dekor uygulamalarda yer almaktadır. Beyaz renkli mermer grupları başta yurtiçinde olmak üzere, Amerika, Azerbaycan ve özellikle Arap ülkelerin tamamında tercih edilmektedir. Projelerinizde ihtiyacınız olacak Muğla beyaz mermeri için teknik bilgi ve mermer tedariği konusunda firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ticari standartlara uygun boyutlarda blok verebilen, kesilip parlatılan veya yüzeyi işlenebilen ve taş özellikleri (malzeme özellikleri) kaplama taşı normlarına uygun olan her türden taş ticari dilde mermer olarak bilinmektedir.Muğla Beyazı Fiyatları diğer mermerler ile karşılaştırıldığında gayet ekonomiktir. Ekonomik ödeme ile fiyatlandırıldığı için sorunsuz bir hizmetten de yararlanabilirsiniz. Muğla Beyazı fiyatları 1. kalite 25$-30$, 2.kalite 20$-25$, plaka ise 35$-40$ üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Bu fiyatlar belirleyeceğiniz ölçü ve ebatlara göre değişiklik gösterebilir. Mermer çeşitleri piyasasına uygun fiyatları değerlendirerek Blanco Ibiza mermeri satın alabilirsiniz.

Muğla Beyaz Mermeri

Muğla Beyazı Mermeri, Türkiye'nin Muğla ilinde bulunmaktadır. Türkiye Alp kuşağında yer alan dünyanın zengin doğal taş oluşumlarından birine sahiptir ve bu kaynaklardan çok çeşitli ve fazla miktarda mermer bulunmaktadır. Ayrıca, gelişen sanayi ve teknolojik açıdan gelişmiş bir üretim nedeniyle, Türkiye dünyanın en önemli doğal taş üreticilerin olduğu ülkeler arasında yer almaktadır. Bu önemli mermer kaynakları Anadolu ve Trakya boyunca geniş bir alana yayılmıştır. Muğla beyazı mermer ise hem dış hem iç mekânda her bütçeye uygun şekilde kullanılabilecek özellik göstererek piyasada öne çıkmaktadır. Muğla Beyazı Mermer Çeşitleri Beyaz renk genel olarak ortama rahatlık veren renk türü olarak bilinir ve birçok tasarımcı ve mimari çalışmada sıklıkla tavsiye edilir. Bu nedenle beyaz mermer son yıllarda oldukça rağbet gören bir mermerdir. Tasarım ve uyumunun yanı sıra kullanım kolaylığı açısından da zamansız bir renk olan beyaz mermer, evinize şıklık katar. Ekstra özelliğinin evlere inanılmaz bir ferahlık kattığını ve temizliğinin kolay olduğunu söyleyebiliriz. Ekstra kaliteden en düşük kaliteye kadar tüm çeşitleri bulabileceğiniz firmamız Muğla beyaz mermer çeşitlerini yurt içi ve yurt dışına göndermeye devam etmektedir. Sürekli olarak değişen ve yeniliğe ihtiyaç duyan dekorasyon stilleri her geçen gün farklı kullanım alanlarıyla karşımıza çıkıyor.

Muğla Beyazı Özellikleri

Muğla Beyazı Özelliklerini konuşacak olursak, ilk olarak sağlamlığı ile ünlü bir mermer çeşidi olduğunu söyleyebiliriz. Diğer özellikleri ile birlikte çok cazip bir ürün haline gelen muğla beyazı, dünyada bir çok ülke tarafından talep edilmektedir.
   
 • %100 doğal bir taştır.
 • Muğla beyazı mermeri şık, estetik ve minimal bir görüntüye sahiptir.
 • Dayanıklıdır. Dış etkenlerden kolay etkilenmez.
 • Su ve korozyona dayanıklıdır. Kayganlığı yoktur ve ıslak alanlarınız için daha güvenlidir.
 • Temizliği kolayca yapılabilir. Hijyenik bir mermer türüdür.
 • Ekonomiktir.

Blanco İbiza

Blanco İbiza Dekorasyon alanında estetik bir dokunuş yapmak isteyenler için blanco ibiza mermerine yer ayırarak yenilikçi bir stile sahip olabiliyor. Mermer ile oluşturulan dekoratif ürünler ve eşyalar tasarım dünyasında şık duruşuyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Bianco İbiza

Bianco İbiza Genelde beyaz, bej, gri tonlarındaki mermerler hem iç hem dış mekânda rahatlıkla kullanılabilir. Mermer, en bilinen doğal taş türlerinden biridir. Çeşitli zemin ve yüzeylerde kullanılabilir. Mermer, çeşitli türleri ve geniş ürün yelpazesi ile birçok ev ve iş yeri için son derece uygun bir dekoratif malzemedir. Mermer çeşitleri karo, mozaik vb. şeklinde farklı zeminlere uygulanmaktadır. Bianco İbiza yani Muğla beyazı mermer kaplama günümüzde oldukça popüler bir uygulamadır. Ayrıca mermer, sadece kaplama ve döşeme için değil, evinizdeki mermer tezgâh gibi birçok yapı malzemesi için de uygun olan bir doğal taş türüdür. Bianco İbiza fiyatları ürünün cinsine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Peki muğla beyazı diğer adıyla bianco ibiza'nın hangi uygulamaları vardır?
 • Kumlama
 • Cilalama
 • Hunlama İşlemi
 • Yörükoğlu Kardeşler Mermer

  Yörükoğlu Kardeşler MermerYörükoğlu Kardeşler Mermer, uzun yıllara dayanan tecrübesi ile mermer sektöründe faaliyet göstermektedir. Kavaklıdere'deki ocaklarımızdan elde ettiğimiz Muğla Beyaz Mermeri, Örentaht bölgesindeki fabrikamızda işleyerek müşterilerimize sunuyoruz. Doğal kaynaklarımızı koruyarak, doğaya saygılı bir şekilde çalışıyoruz. Fabrikamızda modern teknolojiler kullanarak üretim yapıyoruz. Kapalı alanda 2000 metrekarelik, açık alanda 15000 metrekarelik bir alanda üretim yapmaktayız. Blok, plaka ve ebatlı mermer olmak üzere çeşitli ürünlerimiz bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışmalarımızla, sektörde saygın bir konuma sahibiz. Yörükoğlu Kardeşler Mermer olarak, doğal kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak, çevre ve doğa dostu üretim yapan bir firmayız. Müşterilerimizle uzun vadeli işbirliği ve güvene dayalı ilişkiler kurmayı hedefliyoruz. Siz de doğal güzelliğiyle öne çıkan Muğla beyazı mermeri tercih ederek, kaliteli ve estetik ürünlerimize sahip olabilirsiniz.
 • Muğla Beyazı Ebatlı.
 • Muğla Beyazı Blok
 • Muğla Beyazı Plaka.
 • Muğla Beyazı Blok

  Muğla Beyazı Blok üretim ve satışımız vardır. Muğla beyazı blok ürünlerimizi incelemek için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Blok, plaka ve ebatlı mermer satışlarımız isteklerinize göre üretilmektedir. Muğla Beyazı mermeri blok halinde siparişleriniz için hemen teklif alabilirsiniz. Mermer sektöründeki sorunlara hakim bir işletme olarak tüm talep ve isteklerinizi şeffaf bir ticaret anlayışıyla gerçekleştiriyoruz.    
  01. Hangi Ürünleri Üretiyorsunuz?

  Fabrikamızda Muğla Beyazı Üretimi yapıyoruz. İstediğiniz ebatlarda işlem yapıyoruz. Muğla beyazı Blok ve Muğla Beyazı plaka satışımız da mevcuttur.

  02. Hangi Ülkelere Nakliyat Yapıyorsunuz?

  Yörükoğlu Kardeşler Mermer olarak üretimimizin %50'sini yurtdışına ihraç etmekteyiz. Gönderim sağlamadığımız ülke yoktur. Dünyanın tüm ülkelerinden sipariş alıyoruz.

  03. Mermere Hangi İşlemleri Uygulayabiliyorsunuz?

  Cilalama, kumlama, honlama işlemleri yapıyoruz.

  04. Görüşmeleri Hangi Yollarla Sağlıyorsunuz?

  İster arayın, ister mesaj atın, isterseniz de fabrikamıza ziyaret edin. Sizinle kahve içmekten mutluluk duyarız.

  05. Muğla beyazı fiyatları ne kadar?

  Firmamızda sipariş oluşturduğunuz mermer 1. kalite ise 25$-30$, 2. kalite ise 20$-25$, plaka ise 35$-40$ şeklinde fiyatlandırılır. Bu fiyatlar belirleyeceğiniz ölçü ve ebatlara göre değişiklik gösterebilir.

  06. Muğla beyazı plaka fiyatları ne kadar?

  Muğla Beyazı plaka ortalama 35$-40$ aralığında fiyatlandırılır. Bu fiyatlar belirleyeceğiniz ölçü ve ebatlara göre değişiklik gösterebilir.

  07. Muğla beyazı dışında başka mermer çeşitleriniz var mı?

  Evet, diğer ürünlerimiz için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Mermer sektöründeki tüm ihtiyaçlarınıza şeffaf bir şekilde yaklaşıyor, sorunlarınızı çözüyoruz.