Muğla Beyazı Çeşitleri

Muğla beyaz mermer, doğal taş türü olan mermer taşı segmentinde; proje ve yapılarda uygun fiyatlı ve her konsepte uyarlanabilir renk ve dokusuyla en çok tercih edilen mermerdir. Muğla beyazı çeşitleri bu nedenle özellikle son yıllarda piyasada öne çıkmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı projelerde sıklıkla tercih edilen Muğla beyaz mermer fiyat/performans olarak rakipleri arasında en uygun mermer çeşidi olarak öne çıkmaktadır. Muğla beyazı denizlik, basamak, küpeşte ve süpürgelik gibi yurt içi projeler için uygun fiyatlı mermer arayışında olan firmalar içinde ilgi çekici olmaktadır. 

Muğla Beyazı Özellikleri

Muğla beyaz mermerin taban rengi beyazdır. İçerisinde gri, sarı ve pembe damar geçişleri bulunmaktadır. Kristal yapısı yüksektir. Beyaz taşlar arasında sertlik derecesi en yüksek olan taşlardan biridir. Bu nedenle iç piyasada en çok tükettiğimiz ve hemen her projede beyaz taş ihtiyacımızı karşılayabilecek uygun fiyatlı mermer serisidir. Her türlü iç mekân projelerinde, iç ve dış zeminlerde, banyo ve spalarda, mezar uygulamalarında, masa ve sehpalarda, denizlik ve merdivenlerde en çok tercih edilen ürünlerden biridir. 

Muğla Beyaz Mermer Çeşitleri

Muğla beyazı çeşitleri tüketicilerin kullanımına birçok farklı tip mermer sunuyor. Bu çeşitler arasında Muğla beyazı blok, Muğla beyazı plaka (slab), döşeme (floor), moloz (rock), fayans (tile) basamak(step), Muğla beyazı denizlik yer almaktadır. Muğla beyaz plaka 1 ve Muğla beyazı ikinci kalite çeşitleri bulabileceğiniz firmamız yurtiçi ve yurtdışı plaka satışlarında uygun fiyatlar ve sürekliliği ile ön plana çıkmaktadır. Bununla beraber en iyi kalitede Muğla beyaz mermer denizlik çeşitleri firmamızda üretilip satılmaktadır. Sürekli olarak stoklarımızda bulunan ürünlerimizden biri de Muğla beyaz denizlik çeşitleridir. Muğla Beyaz mermer genel olarak iç mekan kullanımı için tavsiye edilse de dış mekan kullanımı için de popüler hale gelmiştir. Konut ve ticari projelerinizde otantik doğal bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ferahlatıcı beyaz renk mermer taşına yansır ve parlak görünümü, damarlı deseni ile aranır. Yalnızca sac metalde değil, aynı zamanda fayans veya zemin yüzeylerini kaplarken de önerilir. Muğla beyaz mermeri odaya çeşitlilik ve güzellik katmak için kullanabilirsiniz. 

Blanco İbiza 

Blanco İbiza her türlü dekoratif proje, iç ve dış zemin döşeme, banyo ve hamam çalışmaları, masa ve sehpa uygulamaları, denizlik ve merdiven kaplamada kullanılabilir.Mermerin tarih boyunca birçok uygarlık, toplum ve kültür tarafından yaygın olarak kullanıldığını ve beyaz mermerin zenginlik ve asalet temsilcisi olduğu bilinir. Beyaz rengin mekan içine kattığı ferahlık ve tazelik kuşkusuz fertleri temiz ve taze bir ortamda hissettirir. Bu bağlamda ülkemizde çokça çıkarılabilen blanco ibiza çeşitleri tam da bu amaçla tasarlanan yapılar ve iç mekanlar için bire birdir. Blanco İbiza mermerin renk karakteristiği beyaz tonun bir miktar griye bakan rengi ile tanımlanabilir. Ürün detayı için İç piyasada en sık tükettiğimiz ve hemen hemen bütün projeler için beyaz taş ihtiyacımızı karşılayabildiğimiz ucuz serideki bir mermer türüdür denilebilir.

mugla beyazi cesitleri
bianco ibiza

Muğla Beyazı Mermer Uygulamaları

Honlu, fırçalı vb. yüzey işlemleri de uygulanabilen bir doğal taştır. Standart plaka, levha kalınlıkları 3cm ve 2cm’dir. Müşteri isteklerine göre dilerseniz 1cm, 1.2cm, 1.5cm, 2cm, 3cm gibi farklı kalınlıklarda ve farklı ebatlarda kesim yapılabilir. Bu muhteşem Muğla mermeri son 10 yılda hızla büyüdü. Bu büyüme ile birçok farklı sektöre ve birçok ülkeye ihraç edilmiştir. Kullanım alanlarına göre en çok çeşitlenen mermer olarak listelerin başında yerini alabilir. En çok kullanılan alanlar ise mutfak tezgahları, banyolar, lavabo sandalye masa sehpa, mezarlıklar, zemin döşeme, cephe kaplama olarak sayılabilir. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre kullanabileceği en iyi mermerdir. Yörükoğlu Kardeşler olarak her zaman müşterilerimize en iyiyi sunmak için çalışıyoruz bu yüzden özel Muğla mermer modellerimiz ve Muğla beyazı çeşitleri ile tanışmanızı istiyoruz. Yüksek kalite standartlarındaki en güzel mermer çeşitlerimiz ve modellerimizle tanışmanın tam zamanı. Daha fazla zaman kaybetmeden en iyi modeli edinin. Evinizde, iş yerinizde, ofisinizde ve binalarınızda doğanın güzel mükemmelliğini yakalayın. Dekorasyon zevkinizi doruklara taşıyacak en eşsiz parçalar ile sizlerde Muğla’nın doğal güzelliğinizi evinize, iş yerlerinize, ofisinize, yapılarınıza taşıyın.

Muğla Beyazı m2 Fiyatı

Muğla Beyazı fiyatları 1. kalite 25$-30$, 2.kalite 20$-25$, plaka ise 35$-40$ olarak fiyatlandırılmaktadır. Muğla Beyaz Mermer fiyatları ölçü ve ebatlarına, kalınlıklarına plaka, fayans gibi türüne göre değişkenlik gösterir. Daha detaylı bilgi almak ve sizlere sunduğumuz uygun fiyat avantajlarını öğrenmek için hemen iletişime geçin.